PUP Łobez – Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Łobez – Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Urząd Pracy Łobez godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Łobez oferty pracy, praca w powiecie. Rejestracja bezrobotnych w PUP w Łobzie, staże, kursy.

Łobez PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Łobzie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Łobez oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Łobzie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Łobez można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Łobez stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Łobez

Osoby zarejestrowane w PUP Łobez jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Łobez kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Łobez kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Łobez

Adres: ul. Niepodległości 13, 73-150 Łobez

Telefon: (91) 397 40 88, (91) 397 42 44

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Łobez:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy w Łobzie

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Łobez. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

PUP Łobez kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Łobzie. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Łobez kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Łobez rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Łobzie. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Łobez rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Łobzie realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Łobez

Liczba wyświetleń: 546Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS