PUP Miechów – Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Miechów – Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Staże PUP Miechów, szkolenia i kursy. Kontakt z Urzędem Pracy w Miechowie przez telefon i e-mail. PUP Miechów rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy.

Miechów PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Miechowie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Miechów oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Miechowie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Miechów można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Miechów stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Miechów

Osoby zarejestrowane w PUP Miechów jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Miechów kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Miechów kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Miechów

Adres: ul. Sienkiewicza 27, 32-200 Miechów

Telefon: 41 3832501, 41 3832502

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Miechów:

poniedziałek-piątek 7:00-15:00

PUP w Miechowie

PUP – Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie jest instytucją publiczną, która obsługuje sprawy z zakresu zatrudnienia i bezrobocia. Jak wskazuje nazwa PUP Miechów swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje cały powiat. Urząd Pracy w Miechowie oferuje m.in. możliwości skorzystania z różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomocy finansowej dla osób bezrobotnych. Świadczy też pomoc w poszukiwaniu pracy w Miechowie i okolicy oraz udziela informacji dotyczących rynku pracy.

PUP Miechów kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Miechowie jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Miechowie działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Miechów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Miechowie. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Miechów rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Miechowie. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Miechów możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Miechowie nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Miechów

Liczba wyświetleń: 963Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS