Urząd Pracy Olkusz

PUP Olkusz – Urząd Pracy w Olkuszu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Olkusz – Urząd Pracy w Olkuszu

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Olkuszu. Bezpośredni kontakt PUP Olkusz. Oferty pracy dla bezrobotnych – Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu.

PUP Olkusz Oferty Pracy

Urząd Pracy w Olkuszu jest jedną z instytucji zajmujących się gromadzeniem ofert pracy na terenie miasta i powiatu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tu uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Instytucja realizuje również jedno z zadań nałożonych na polski urząd pracy, jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu poprzez zapewnienie możliwości zatrudnienia. W ten sposób, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, takich jak e-rekrutacja, Urząd Pracy Olkusz może w łatwy sposób zapełnić wolne miejsca pracy. Warto również wiedzieć, że wszystkie oferty pracy Olkusz PUP są gromadzone również w wersji tradycyjnej. Ta opcja skierowana jest głównie do osób, które nie korzystają regularnie z Internetu.

Należy wiedzieć, że oferty pracy PUP Olkusz dodaje regularnie. Oczywiście ogłoszenia które się przedawniły zostają usunięte z bazy. Interesanci doceniają wkład Urzędu Pracy w Olkuszu w poszukiwanie i publikowanie obecnie dostępnych ofert pracy.

PUP Olkusz szkolenia

Poza ogłoszeniami o pracę PUP Olkusz zajmuje się również organizacją różnego rodzaju szkoleń i kursów dla osób bezrobotnych. Istnieje możliwość skontaktowania się z urzędnikami instytucji, którzy szerzej rozwiną ten temat. PUP Olkusz szkolenia udostępnia dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Działanie to ma na celu poszerzenie kwalifikacji interesanta. Oczywiście wszystkie szkolenia PUP Olkusz udostępnia online – szczegóły zapisu, termin, czas trwania. 

Urząd Pracy Olkusz kontakt

 W celu skontaktowania się z Urzędem Pracy w Olkuszu warto skorzystać z danych kontaktowych, takich jak numer telefonu oraz adres e-mail. Warto pamiętać, że Urząd Pracy Olkusz kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej prowadzi tylko z tymi osobami, które w swojej wiadomości zamieściły podstawowe dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko i adres. Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu obsługuje osoby, które obecnie mieszkają na wybranym obszarze.

Adres: ul. Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz 
E-mail: krol@ praca.gov.pl

Centrala telefoniczna Urzędu Pracy Olkusz

  • 32 643 05 38 
  • 32 641 34 02 
  • 32 643 43 48 
  • 32 706 58 48

Urząd Pracy Olkusz godziny pracy

Dostępność Urzędu Pracy w Olkuszu jest zmienna w zależności na przestrzeni tygodnia. W poniedziałki instytucja działa od 7:00 do 17:00, natomiast obsługa klienta prowadzona jest od 7:30 do 16:30. W przypadku pozostałych dni roboczych od wtorku do piątku godziny otwarcia PUP Olkusz pozostają niezmienne. 

  Godziny otwarcia Godziny obsługi klienta
poniedziałek  7:00-17:00 7:30-16:30
wtorek-piątek 7:00-15:00 7:30-14:30 
Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Olkuszu

Urząd Pracy Olkusz rejestracja

Chcąc otrzymać benefity osoby bezrobotnej konieczna jest rejestracja w Urzędzie Pracy w  Olkuszu. Oczywiście PUP Olkusz rejestracje realizuje w godzinach obsługi interesantów. Koniecznie należy pamiętać, aby podczas procesu rejestracji zabrać ze sobą najpotrzebniejsze dokumenty. Prowadzona przez Urząd Pracy Olkusz rejestracja bezrobotnych wymaga od petenta dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły, a także poprzednie świadectwa pracy.  

Liczba wyświetleń: 1175Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS