PUP Rawa Mazowiecka – Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Rawa Mazowiecka – Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Staże PUP Rawa Mazowiecka, szkolenia i kursy. Kontakt z Urzędem Pracy w Rawie Mazowieckiej przez telefon i e-mail. PUP Rawa Mazowiecka rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy.

Rawa Mazowiecka PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Rawa Mazowiecka oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Rawie Mazowieckiej dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Rawa Mazowiecka można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Rawa Mazowiecka stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Rawa Mazowiecka

Osoby zarejestrowane w PUP Rawa Mazowiecka jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Rawa Mazowiecka kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Rawa Mazowiecka kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Rawa Mazowiecka

Adres: ul. 1-go Maja 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka

Telefon: (046) 81 44 051,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Rawa Mazowiecka:

poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Urząd Pracy Rawa Mazowiecka

Osoby poszukujące zatrudnienia w Rawie Mazowieckiej powinny skierować się do placówki jaką jest PUP Rawa Mazowiecka. Zadaniem placówki jest wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej wspiera pracodawców poprzez oferowanie staży czy dofinansowań. Trzeba wspomnieć, że instytucja Powiatowy Urząd Pracy Rawa Mazowiecka prowadzi również analizę rynku pracy 

Urząd Pracy Rawa Mazowiecka kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Rawie Mazowieckiej jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Rawie Mazowieckiej kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Rawa Mazowiecka jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Rawa Mazowiecka jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Rawa Mazowiecka

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rawie Mazowieckiej. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rawie Mazowieckiej zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Rawa Mazowiecka należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Rawa Mazowiecka zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Rawa Mazowiecka

Liczba wyświetleń: 911Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS