PUP Świdwin – Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Świdwin – Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Urząd Pracy Świdwin telefon, numer, adres placówki. PUP Świdwin aktualne oferty pracy, rejestracja bezrobotnych online. Staże z PUP w Świdwinie, szkolenia.

Oferty pracy PUP Świdwin

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Świdwinie zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Świdwin publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Świdwin ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Świdwin udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Świdwin mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Świdwin staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Świdwin, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Świdwina lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Świdwin staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Świdwin

Adres: ul. Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin

Telefon: 943654040, 943654041

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Świdwin:

poniedziałek-piątek 7:15-15:15

PUP Świdwin

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Świdwin, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Świdwinie zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

PUP Świdwin kontakt

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z PUP Świdwin jest skorzystanie z telefonu. Numer kontaktowy placówki obsługiwany jest w godzinach jej otwarcia. Dla instytucji PUP Świdwin kontakt z petentem jest bardzo istotny. Z tego względu udostępniony telefon Urzędu Pracy w Świdwinie nie jest jedynym oferowanym kanałem kontaktu. Wszelkie wątpliwości można rozwiać korzystając również z poczty elektronicznej.

Trzeba pamiętać, że PUP Świdwin kontakt mailowy prowadzi jedynie w przypadkach, gdy przesłana na skrzynkę pocztową wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może być nieco dłuższy w porównaniu do kontaktu telefonicznego.

PUP Świdwin rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w PUP Świdwin prowadzona jest na dwa sposoby. Status osoby bezrobotnej można uzyskać odwiedzając instytucje oraz dopełniając potrzebnych formalności. Dla pracowników PUP Świdwin rejestracja bezrobotnych stanowi czynności rutynową. Z tego względu wszystkie formalności nie powinny zając zbyt dużo czasu. Jak uzyskać status osoby bezrobotnej w Świdwinie? Koniecznie trzeba uzupełnić odpowiednie dokumenty, a także przedstawić świadectwo ukończenia szkoły, świadectwa pracy, jeżeli występuje konieczność zaświadczenia lekarskie. W Urzędzie Pracy w Świdwinie rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. W związku z koniecznością potwierdzenia tożsamości, ta możliwość skierowana jest jedynie do osób posiadających Profil Zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.

Mapa Urząd Pracy Świdwin

Liczba wyświetleń: 378Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS