Urząd Skarbowy Góra – US w Górze

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Góra – US w Górze

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Górze – telefon, numer. Urząd Skarbowy Góra godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Górze

Urząd Skarbowy Góra kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Górze jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Górze może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Góra kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Górze działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Górze

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Góra godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Górze możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Góra rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Góra

Adres: ul. Poznańska 4, 56-200 Góra

Telefon: (0-65) 544 18 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Góra:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Górze

Placówka Urzędu Skarbowego w Górze funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Górze jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Góra przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Góra obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Góra zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Góra wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Góra zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Górze zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Góra

Liczba wyświetleń: 319



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS