Urząd Marszałkowski Kraków

Urząd Marszałkowski Kraków

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Marszałkowski

Województwo: małopolskie

Urząd Marszałkowski Kraków

Aktualny kontakt Urząd Marszałkowski Kraków, siedziby instytucji. BDO Kraków Urząd Marszałkowski rejestracja, opłaty. Praca w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie.

Urząd Marszałkowski Kraków kontakt

Siedziba Marszałka Województwa małopolskiego – Urząd Marszałkowski – mieści się w Krakowie przy ulicy Basztowej 22. Pod podanym adresem mieści się Kancelaria Zarządu Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. W stolicy województwa małopolskiego mieści się 6 punktów Urzędu Marszałkowskiego. Należy pamiętać, że korespondencję listowną należy kierować na adres instytucji przy ulicy Racławickiej.

Aktualnie Urząd Marszałkowski Kraków kontakt prowadzi drogą mailową jak i telefoniczną. Aby skontaktować się z instytucją w łatwy sposób, zaleca się skorzystać z numeru infolinii. Telefoniczna infolinia Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie działa pod numerem 12/ 630 33 33.

W sprawach związanych z Funduszami Europejskimi w Małopolsce można skontaktować się telefonicznie z Urzędem Marszałkowskim w Krakowie pod specjalnym numerem infolinii 12/ 616 06 16. Pod podanym numerem obsługiwane są jedynie sprawy z zakresu FE.

Dodatkowo Urząd Marszałkowski Kraków kontakt z interesantami prowadzi drogą mailową. Wysyłając wiadomość należy pamiętać, aby umieścić w niej dane kontaktowe, w innym przypadku pracownicy nie mają obowiązku odpowiedzi na zapytania. 

E-mail: [email protected]

Urząd Marszałkowski Kraków Departament Generalny – adres korespondencyjny
Adres: Racławicka 56, 30-017 Kraków

Urząd Marszałkowski Kraków Departament Funduszy Europejskich
Adres: Wielicka 72, 30-552 Kraków

Urząd Marszałkowski Kraków Kancelaria Zarządu – siedziba
Adres: Basztowa 22, 31-156 Kraków

Pozostałe siedzimy Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie

Kraków, os. Teatralne 4a
Kraków, ul. Radziwiłłowska 1

Kraków Urząd Marszałkowski godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie są jednakowe w każdy dzień roboczy. Od poniedziałku do piątku Urząd Marszałkowski w Krakowie jest otwarty w godzinach 8:00-16:00.

Urząd Marszałkowski Kraków praca

Dla osób zainteresowanych pracą w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie prowadzona jest rekrutacja na różne stanowiska. Dodatkowo absolwenci szkół średnich oraz wyższych mogą liczyć na staż. Perspektywa na staż w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie jest możliwa jedynie dla zarejestrowanych w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna. W instytucji, jaką jest Urzad Marszałkowski Kraków praca wykonywana jest przez wyspecjalizowany personel. Z tego względu odbywając staż czy będąc zatrudnionym można zdobyć potrzebne doświadczenie. 

Aktualnie oferty pracy w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie publikowane są na oficjalnej stronie placówki. Dokładne informacje na temat prowadzonej rekrutacji można uzyskać dzwoniąc na numer instytucji.

Urząd Marszałkowski Kraków BDO

Przedsiębiorcy z Krakowa, którzy gospodarują odpadami muszą dokonać rejestracji w rejestrze BDO. Dokumenty BDO Kraków Urząd Marszałkowski przyjmuje w Dzienniku Podawczym. Dodatkowo zgłoszenie można przesłać pocztą na adres korespondencyjny placówki. Ważne, aby pamiętać o skierowaniu pisma do Departamentu Środowiska.

Adres korespondencyjny
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Środowiska
30-017 Kraków, ul. Racławicka 56

Liczba wyświetleń: 11393Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS