Urząd Skarbowy Szczecin

Urząd Skarbowy Szczecin

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Szczecin

Który Urząd Skarbowy Szczecin wybrać? Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin kontakt, Drugi Urząd Skarbowy Szczecin telefon, Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin zasięg terytorialny.

Urząd Skarbowy Szczecin, który wybrać?

W Szczecinie znajduje się kilka Urzędów Skarbowych. Wynika to z liczby mieszkańców tego miasta. W Szczecinie funkcjonuje I Urząd Skarbowy, II Urząd Skarbowy, III Urząd Skarbowy oraz Zachodniopomorski Urząd Skarbowy Szczecin. Warto wiedzieć, że nie każdy US Szczecin zajmuje się obsługą osób prywatnych. Całe miasto Szczecin jest terytorialnie podzielone na poszczególne urzędy. Przed wizytą w danym US warto wiedzieć jaki Urząd Skarbowy Szczecin wybrać. Przydatna okaże się wiedza, który Urząd Skarbowy Szczecin obsługuje petentów z danej dzielnicy.

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin

I Urząd Skarbowy Szczecin podzielony jest na dwa budynki. Jeden z nich się przy ulicy Drzymały, a kolejny przy ulicy Potulickiej. Zasięg terytorialny Pierwszego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmuje część dzielnicy Centrum i Śródmieścia-Północ oraz dzielnice Arkońskie-Niemierzyn, Bukowo, Stare Miasto, Golęcino-Gocław, Niebuszewo-Bolinko, Osów, Skolwin, Stołczyn, Warszewo, Żelechowo. Ponadto mieszkańcy takich gmin, jak Kołbaskowo, Police, Dobra (Szczecińska) czy też Nowe Warpno również rozliczą się w I US w Szczecinie.

Pierwszy US Szczecin adres

Budynek A: ul. Potulicka 59, 70-217 Szczecin
Budynek B: ul. Michała Drzymały nr 5, 70-217 Szczecin

Dokładne dane kontaktowe Pierwszego Urzędu Skarbowego w Szczecinie w tym zasięg terytorialny oraz spis ulic dostępne są na stronie dedykowanej instytucji.

Drugi Urząd Skarbowy Szczecin

II Urząd Skarbowy Szczecin zlokalizowany jest przy ulicy Felczaka. W 2 US może rozliczyć się część mieszkańców Centrum i Sródmiescia-Północ oraz dzielnic Głębokie-Pilchowo, Gumieńce, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Nowe Miasto, Pogodno, Śródmieście-Zachód, Świerczewo i Turzyn. Aby uzyskać dokładny zasięg terytorialny, warto odwiedzić stronę przeznaczoną wyłącznie instytucji, jaką jest Drugi Urząd Skarbowy w Szczecinie.

Adres 2 Urząd Skarbowy Szczecin: ul. Felczaka 19, 71-417 Szczecin

Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin

III Urząd Skarbowy Szczecin mieści się przy ulicy Rydla. Obsługuje petentów z dzielnic Bukowe-Klęskowo, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Majowe-Kijewo, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Płonie-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pomorzany, Słoneczne, Wielgowo-Sławociesze, Załom, Zdroje i Żydowce-Klucz. Dodatkowe dane kontaktowe dla instytucji jaką jest Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin dostępne są na stronie dedykowanej instytucji.

Adres: ul. Lucjana Rydla 65, 70-783 Szczecin

Urząd Skarbowy Szczecin godziny pracy

Wizyta w pierwszym, drugim i trzecim Urzędzie Skarbowy w Szczecinie możliwa jest w poniedziałki od godziny 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty. Każdy z Urzędów posiada tożsame godziny pracy.

Urząd Skarbowy Szczecin rezerwacja wizyty

Należy pamiętać, że do Szczecin Urząd Skarbowy można się udać jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty. Rezerwacji można dokonać przez Internet albo telefonicznie. W instytucji, jaką jest Urząd Skarbowy Szczecin rezerwacja terminu konieczna jest, aby petent został obsłużony przez pracowników Urzędu.

Liczba wyświetleń: 1959Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS