Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki – USC Aleksandrowa Łódzkiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki – USC Aleksandrowa Łódzkiego

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim. Godziny otwarcia USC Aleksandrów Łódzki.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki

USC Aleksandrów Łódzki kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki

Adres: Plac Kościuszki 2, 95-069 Aleksandrów Łódzki

Telefon: 42 270 03 51,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Aleksandrów Łódzki Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Łódzkim. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Łódzki

Liczba wyświetleń: 1705Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS