Urząd Stanu Cywilnego Andrychów – USC Andrychowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Andrychów – USC Andrychowa

Andrychów Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Andrychowie akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Andrychów.

Urząd Stanu Cywilnego w Andrychowie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Andrychowie udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Andrychowa, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Andrychów kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Andrychowie mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Andrychowie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Andrychowie są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Andrychów godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Andrychowie w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Andrychów

Adres: Rynek 15, 34-120 Andrychów

Telefon: 33 842 99 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Andrychów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Andrychów Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Andrychowie to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Andrychowa. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Andrychów można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Andrychów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Stanu Cywilnego Andrychów akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Andrychowie, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Andrychów akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Andrychów

Liczba wyświetleń: 330Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS