Urząd Stanu Cywilnego Barczewo – USC Barczewa

Urząd Stanu Cywilnego w Barczewie adres, kontakt, numer. Telefony USC Barczewo godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Barczewo odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Barczewo kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Barczewie, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Barczewie kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Barczewie można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Barczewie

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Barczewie można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Barczewo jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Barczewie w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Barczewo

Adres: Kopernika 10, 11-010 Barczewo

Telefon: 89 514 83 46,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Barczewo:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Barczewo USC

Urząd Stanu Cywilnego w Barczewie to instytucja publiczna, która ma kluczowe znaczenie dla życia każdego człowieka. Jest to miejsce, w którym odbywają się ważne uroczystości i formalności, takie jak śluby, narodziny, pogrzeby i wiele innych. W USC Barczewo zatrudnieni są wykwalifikowani urzędnicy, którzy oferują swoją pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego.

Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Barczewie opiera się na przepisach prawa, które regulują procedury rejestracji wydarzeń takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Wszystkie dokumenty z nimi związane są starannie przechowywane i archiwizowane, co zapewnia ich bezpieczeństwo i dostępność w razie potrzeby. Jeśli występuje potrzeba uzyskania pomocy w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego, to Urząd Stanu Cywilnego Barczewo jest miejscem, w którym dostępna jest fachowa i profesjonalna pomoc.

Urząd Stanu Cywilnego w Barczewie akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Barczewie, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Barczewie zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Barczewo akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Barczewo

Liczba wyświetleń: 92Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS