Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski – USC Bielska Podlaskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski – USC Bielska Podlaskiego

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim? USC Bielsk Podlaski ślub cywilny.

USC Bielsk Podlaski kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Bielsku Podlaskim od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski

Adres: Mikołaja Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski

Telefon: 85 731 81 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Bielska Podlaskiego, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Bielsk Podlaski

Liczba wyświetleń: 161Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS