Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec – USC Bolesławca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec – USC Bolesławca

Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Bolesławcu. Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Bolesławcu można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Bolesławiec przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Bolesławcu

Przed kontaktowaniem się z USC w Bolesławcu, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec

Adres: Rynek 41, 59-700 Bolesławiec

Telefon: 75 645 65 79,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu

Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Bolesławiec ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławcu akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bolesławcu, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Bolesławiec, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Bolesławiec

Liczba wyświetleń: 1656Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS