Urząd Stanu Cywilnego Braniewo – USC Braniewa

Urząd Stanu Cywilnego Braniewo telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Braniewo, godziny otwarcia USC Braniewo.

Urząd Stanu Cywilnego w Braniewie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Braniewie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Braniewo można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Braniewo telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Braniewie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Braniewie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Braniewie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Braniewie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Braniewie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Braniewie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Braniewo

Adres: ul. Kościuszki 111, 14-500 Braniewo

Telefon: 55 644 29 85,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Braniewo:

  • poniedziałek 7:00-17:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Braniewie

Urząd Stanu Cywilnego Braniewo jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Braniewa. W USC w Braniewie można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Braniewie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Braniewie, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Braniewa. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Braniewie zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Braniewie

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Braniewie można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Braniewie odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Braniewie – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Braniewo? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Braniewie i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Braniewo ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Braniewo

Liczba wyświetleń: 540Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS