Urząd Stanu Cywilnego Brodnica – USC Brodnicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Brodnica – USC Brodnicy

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brodnicy przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Brodnica. Odpisy aktów stanu cywilnego w Brodnicy.

USC Brodnica kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Brodnica kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brodnicy można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Brodnica kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brodnicy

Urząd Stanu Cywilnego w Brodnicy otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Brodnicy. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Brodnica jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brodnicy, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Brodnica

Adres: Zamkowa 1, 87-300 Brodnica

Telefon: 56 498 35 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Brodnica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Brodnicy

Urząd Stanu Cywilnego Brodnica (USC w Brodnicy) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Brodnica wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Brodnicy jest ważnym miejscem dla mieszkańców Brodnicy, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Brodnica ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Brodnicy to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Brodnicy lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Brodnica koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Brodnica ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Brodnicy to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Brodnica oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Brodnicy, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Brodnica i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Brodnica

Liczba wyświetleń: 581Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS