Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze – USC Brzeszcz

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze – USC Brzeszcz

Urząd Stanu Cywilnego w Brzeszczach – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzeszczach? USC Brzeszcze ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzeszczach, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Brzeszczach kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzeszczach można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzeszczach

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzeszczach można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Brzeszcze jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzeszczach w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze

Adres: Kościelna 4, 32-620 Brzeszcze

Telefon: 32 772 85 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 9:00-17:00
  • Czwartek 9:00-17:00
  • Piątek 9:00-17:00

Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Brzeszczach dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Brzeszcze

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Brzeszcze to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Brzeszcz, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Brzeszcze

Liczba wyświetleń: 275Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS