Urząd Stanu Cywilnego Chełmża – USC Chełmży

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Chełmża – USC Chełmży

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chełmży przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Chełmża. Odpisy aktów stanu cywilnego w Chełmży.

Urząd Stanu Cywilnego w Chełmży kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Chełmży oferuje kilka opcji kontaktu, aby umożliwić łatwe porozumienie. Osobiście można udać się do USC w Chełmży, ale zwykle wymaga to wcześniejszej rezerwacji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, można skorzystać z połączenia telefonicznego, aby uzyskać pomoc lub odpowiedzi na pytania. Petenci kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chełmży mogą uzyskać za pomocą poczty e-mail lub listu. Ważne jest, aby podać imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu lub adres e-mail, aby pracownik mógł przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Chełmży godziny otwarcia

Poprawne funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Chełmży wymaga przestrzegania określonych zasad i godzin otwarcia podczas dni roboczych. W przypadku dni świątecznych, godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Chełmży mogą ulec zmianie. Przed planowaniem wizyty zaleca się zapoznanie się z obwiązującymi w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chełmży godzinami otwarcia.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Chełmża

Adres: Generała Józefa Hallera 2, 87-140 Chełmża

Telefon: 56 675 21 99,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Chełmża:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego Chełmża

Urząd Stanu Cywilnego w Chełmży to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Chełmży. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Chełmża działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Chełmża są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Chełmża jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Chełmża

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Chełmży, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Chełmży należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Chełmży, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Chełmży może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Chełmża akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Chełmża

Liczba wyświetleń: 149Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS