Urząd Stanu Cywilnego Czernichów – USC Czernichowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Czernichów – USC Czernichowa

Urząd Stanu Cywilnego Czernichów numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Czernichów Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Czernichów terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego Czernichów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Czernichów, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Czernichów kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Czernichów bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Czernichów kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Czernichowie, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Czernichowie

Urząd Stany Cywilnego w Czernichowie jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Czernichów godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Czernichowie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Czernichów

Adres: Czernichów 2, 32-070 Czernichów

Telefon: 12 270 21 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Czernichów:

  • Poniedziałek 8:15 - 15:30
  • Wtorek 7:45 - 14:00
  • Środa 7:45 - 14:00
  • Czwartek 7:45 - 14:00
  • Piątek 7:45 - 13:45

Urząd Stanu Cywilnego w Czernichowie

Urząd Stanu Cywilnego w Czernichowie jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Czernichowa , takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Czernichów działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Czernichowie zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Czernichów jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Czernichów ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Czernichowie to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Czernichowie lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Czernichów koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Czernichów ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Czernichowie to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Czernichów oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Czernichowie, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Czernichów i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Czernichów

Liczba wyświetleń: 315Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS