Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce – USC Dobczyc

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce – USC Dobczyc

Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce ślub. Dobczyce urząd stanu cywilnego kontakt, adres, telefon. Kontakt przez telefon z Urzędem Stan Cywilnego w Dobczycach.

Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce kontakt

Jeśli konieczne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Dobczycach, istnieją różne możliwości kontaktu. Osobiste odwiedziny Urzędu Stanu Cywilnego w Dobczycach wymagają zwykle wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywną opcją jest kontakt telefoniczny z USC Dobczyce, gdzie pracownicy odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy. Innym sposobem jest wysłanie e-maila z opisem naszych pytań lub problemów. Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce kontakt z petentami obsługuje wykorzystując wymienione kanały. Trzeba pamiętać aby próby uzyskania wsparcia od pracowników realizować w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Stanu Cywilnego w Dobczycach godziny otwarcia

Urzędem, który odpowiada za rejestrowanie stanu cywilnego w Dobczycach, zarządza się zgodnie z przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dobczycach można sprawdzić powyżej. Warto pamiętać aby przed wizytą osobistą zweryfikować godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dobczycach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce

Adres: Rynek 26, 32-410 Dobczyce

Telefon: 12 372 17 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:15
  • Środa 7:30-15:15
  • Czwartek 7:30-15:15
  • Piątek 7:30-15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Dobczycach

Urząd Stanu Cywilnego w Dobczycach jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Dobczyce ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Dobczycach a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Dobczycach koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Dobczyce może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dobczyce

Liczba wyświetleń: 225Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS