Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo – USC Dopiewa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo – USC Dopiewa

Urząd Stanu Cywilnego w Dopiewie – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dopiewie. Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego w Dopiewie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Dopiewie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Dopiewa. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Dopiewie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Dopiewie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Dopiewie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Dopiewa mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Dopiewo zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dopiewie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo

Adres: Wyzwolenia 24, 62-070 Dopiewo

Telefon: 61 890 64 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Dopiewie

Urząd Stanu Cywilnego w Dopiewie jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Dopiewo ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Dopiewie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Dopiewa pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dopiewo

Liczba wyświetleń: 86Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS