Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów – USC Dzierżoniowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów – USC Dzierżoniowa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie. Ślub cywilny w USC Dzierżoniów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów

USC Dzierżoniów kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów

Adres: Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów

Telefon: 74 645 08 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów:

  • poniedziałek 9:00-15:00
  • wtorek 9:00-16:00
  • środa 9:00-15:00
  • czwartek 9:00-15:00
  • piątek 9:00-14:00

Dzierżoniów USC

Urząd Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie to instytucja publiczna, która ma kluczowe znaczenie dla życia każdego człowieka. Jest to miejsce, w którym odbywają się ważne uroczystości i formalności, takie jak śluby, narodziny, pogrzeby i wiele innych. W USC Dzierżoniów zatrudnieni są wykwalifikowani urzędnicy, którzy oferują swoją pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego.

Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie opiera się na przepisach prawa, które regulują procedury rejestracji wydarzeń takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Wszystkie dokumenty z nimi związane są starannie przechowywane i archiwizowane, co zapewnia ich bezpieczeństwo i dostępność w razie potrzeby. Jeśli występuje potrzeba uzyskania pomocy w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego, to Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów jest miejscem, w którym dostępna jest fachowa i profesjonalna pomoc.

Urząd Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Dzierżoniów, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dzierżoniów

Liczba wyświetleń: 440Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS