Urząd Stanu Cywilnego Gdów – USC Gdowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Gdów – USC Gdowa

Urząd Stanu Cywilnego Gdów telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Gdów, godziny otwarcia USC Gdów.

Urząd Stanu Cywilnego Gdów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Gdów, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Gdów kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Gdów bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Gdów kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Gdowie, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Gdowie

Urząd Stany Cywilnego w Gdowie jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Gdów godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Gdowie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Gdów

Adres: Rynek 40, 32-420 Gdów

Telefon: 12 251 43 23, 12 288 81 03

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Gdów:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Gdowie

Urząd Stanu Cywilnego w Gdowie jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Gdów działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Gdowie jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Gdowie jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Gdów

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Gdowie, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Gdowie należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Gdowie, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Gdowie może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Gdów akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Gdów

Liczba wyświetleń: 217Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS