Urząd Stanu Cywilnego Goleniów – USC Goleniowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Goleniów – USC Goleniowa

Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Goleniów. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Goleniów.

Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Goleniowie można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Goleniowie w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Goleniów kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Goleniów i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Goleniowie, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Goleniowie. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Goleniowie z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Goleniów godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Goleniów chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Goleniów

Adres: plac Lotników 1, 72-100 Goleniów

Telefon: 91 469 82 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Goleniów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

USC Goleniów

Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Goleniów można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego w Goleniowie akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Goleniowie, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Goleniowie zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Goleniów akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Goleniów

Liczba wyświetleń: 623Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS