Urząd Stanu Cywilnego Grybów – USC Grybowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Grybów – USC Grybowa

Urząd Stanu Cywilnego Grybów godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Grybowie ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego w Grybowie kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Grybowie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Grybów kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Grybowie, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Grybów kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Grybowie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Grybowie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Grybowa.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Grybów

Adres: Rynek 12, 33-330 Grybów

Telefon: 18 445 01 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Grybów:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Grybowie

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Grybowie. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Grybowie jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego Grybów ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Grybowie ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Grybów można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Grybów ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Grybów

Liczba wyświetleń: 225Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS