Urząd Stanu Cywilnego Jarocin – USC Jarocina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jarocinie telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie. Ślub cywilny w USC Jarocin.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jarocin

Adres: Śródmiejska 28, 63-200 Jarocin

Telefon: 62 749 96 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jarocin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Jarocinie

Urząd stanu cywilnego w Jarocinie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Jarocina, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Jarocin działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Jarocin mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jarocin

USC Jarocin kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Jarocinie, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Jarocin kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jarocinie.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jarocinie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Jarocinie warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jarocin godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Jarocin

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jarocinie. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Jarocinie jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Jarocin akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jarocin

Liczba wyświetleń: 226Wyszukaj dodatkowe informacje: