Urząd Stanu Cywilnego Jordanów – USC Jordanowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Jordanów – USC Jordanowa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jordanowie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Jordanowa. Ślub cywilny w Jordanowie.

Urząd Stanu Cywilnego w Jordanowie kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Jordanowie można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Jordanowie w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Jordanów kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Jordanów i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Jordanowie, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Jordanowie. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Jordanowie godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Jordanowie, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Jordanowie z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jordanów godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Jordanów chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jordanów

Adres: Rynek 1, 34-240 Jordanów

Telefon: 18 267 55 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jordanów:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Jordanowie

Urząd stanu cywilnego w Jordanowie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Jordanowa, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Jordanów działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Jordanów mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Urząd Stanu Cywilnego Jordanów ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Jordanowie ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Jordanów można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jordanów ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jordanów

Liczba wyświetleń: 43Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS