Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska – USC Kalwarii Zebrzydowskiej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska – USC Kalwarii Zebrzydowskiej

Urząd Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Kalwaria Zebrzydowska. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska.

Urząd Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Kalwaria Zebrzydowska, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Kalwaria Zebrzydowska, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska

Adres: Adama Mickiewicza 7, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Telefon: 33 876 63 82,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:00
  • Wtorek 7:30 - 15:00
  • Środa 7:30 - 15:00
  • Czwartek 7:30 - 15:00
  • Piątek 7:30 - 15:00

USC Kalwaria Zebrzydowska

Urząd Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Kalwaria Zebrzydowska można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kalwarii Zebrzydowskiej istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Kalwarii Zebrzydowskiej jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Kalwaria Zebrzydowska muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kalwaria Zebrzydowska

Liczba wyświetleń: 184Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS