Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn – USC Kętrzyna

Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn terminy ślubów. USC Kętrzyn kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kętrzynie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Kętrzyn, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Kętrzynie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Kętrzyn, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn

Adres: Plac marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 11-400 Kętrzyn

Telefon: 89 752 05 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Kętrzynie jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Kętrzynie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Kętrzynie, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Kętrzynie? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kętrzyn

Liczba wyświetleń: 399Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS