Urząd Stanu Cywilnego Kłaj – USC Kłaja

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kłaj – USC Kłaja

USC Kłaj kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kłaju. Urząd Stanu Cywilnego Kłaj ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego w Kłaju kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Kłaju, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Kłaja. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kłaj kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Kłaju jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Kłaju godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Kłaju działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kłaj godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Kłaja mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Kłaj zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kłaju, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kłaj

Adres: Kłaj 655, 32-015 Kłaj

Telefon: 12 284 11 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kłaj:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Kłaj

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Kłaju dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Kłaj ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Kłaju oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Kłaja pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kłaj

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS