Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko – USC Kłodzka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodzku kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Kłodzko. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko

Adres: plac Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko

Telefon: 74 865 46 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko

Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Kłodzko działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Kłodzko możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodzku kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kłodzku, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Kłodzko można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Kłodzku.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Kłodzku mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodzku godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodzku działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kłodzku są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Kłodzku. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kłodzku, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kłodzko

Liczba wyświetleń: 36



Wyszukaj dodatkowe informacje: