Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce – USC Kobierzyc

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce – USC Kobierzyc

Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce, godziny otwarcia USC Kobierzyce.

Urząd Stanu Cywilnego w Kobierzycach kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Kobierzycach, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Kobierzyc. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Kobierzycach jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Kobierzycach godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Kobierzycach działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Kobierzyc mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Kobierzyce zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kobierzycach, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce

Adres: Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce

Telefon: 71 369 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-16:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Kobierzycach

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kobierzycach. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Kobierzycach odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kobierzycach ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Kobierzyce można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kobierzyce

Liczba wyświetleń: 148Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS