Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa – USC Kolbuszowej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa – USC Kolbuszowej

Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Kolbuszowa telefon, numer. Kolbuszowa Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

USC Kolbuszowa kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolbuszowej należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Kolbuszowej od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kolbuszowej

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolbuszowej, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolbuszowej. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa

Adres: Obrońców Pokoju 21, 36-100 Kolbuszowa

Telefon: 17 227 15 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa

Urząd Stanu Cywilnego w Kolbuszowej to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Kolbuszowej. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Kolbuszowa są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Kolbuszowa jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Kolbuszowa

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Kolbuszowa to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Kolbuszowej, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kolbuszowa

Liczba wyświetleń: 489Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS