Urząd Stanu Cywilnego Komorniki – USC Komornik

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Komorniki – USC Komornik

Urząd Stanu Cywilnego Komorniki godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Komorniki Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Urząd Stanu Cywilnego Komorniki kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Komornikach, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Komorniki kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Komorniki można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Komornikach jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Komornikach

Urząd Stanu Cywilnego w Komornikach jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Komornikach. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Komornikach jest zamknięty. Ustalone przez USC Komorniki godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Komornik mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Komorniki

Adres: Stawna 1, 62-052 Komorniki

Telefon: 61 810 06 49,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Komorniki:

  • Poniedziałek 8:30-16:30
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Komornikach

Urząd Stanu Cywilnego Komorniki (USC w Komornikach) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Komorniki wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Komornikach jest ważnym miejscem dla mieszkańców Komornik , którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Akt zgonu USC Komorniki

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Komornikach, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Komorniki akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Komorniki, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Komorniki

Liczba wyświetleń: 1820Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS