Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik – USC Kraśnika

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik – USC Kraśnika

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kraśniku telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kraśniku. Ślub cywilny w USC Kraśnik.

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kraśniku można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Kraśnik przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kraśniku

Przed kontaktowaniem się z USC w Kraśniku, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Kraśniku godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Kraśniku jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik

Adres: ul. Urzędowska 34, 23-200 Kraśnik

Telefon: 81 825 15 74,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Kraśnik działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Kraśnik możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Kraśnik ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kraśniku to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Kraśnika, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Kraśnik oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Kraśniku lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Kraśniku to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kraśnik

Liczba wyświetleń: 474Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS