Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój – USC Krynicy-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój – USC Krynicy-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Krynica-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

USC Krynica-Zdrój kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój

Adres: J. I. Kraszewskiego 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Telefon: 18 47 25 519,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Krynica-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Krynicy-Zdroju. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Krynica-Zdrój można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Akt zgonu USC Krynica-Zdrój

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Krynicy-Zdroju, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Krynica-Zdrój, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Krynica-Zdrój

Liczba wyświetleń: 245Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS