Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice – USC Krzeszowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice – USC Krzeszowic

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Krzeszowicach – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Krzeszowic. Ślub cywilny w Krzeszowicach.

Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Krzeszowicach można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Krzeszowice przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Krzeszowicach

Przed kontaktowaniem się z USC w Krzeszowicach, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice

Adres: Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice

Telefon: 12 282 00 83,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-13:30

Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach

Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Krzeszowice działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Krzeszowicach należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Krzeszowicach, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Krzeszowicach może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Krzeszowice

Liczba wyświetleń: 468Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS