Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk – USC Leżajska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk – USC Leżajska

Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Leżajsku. Godziny otwarcia USC Leżajsk.

Urząd Stanu Cywilnego w Leżajsku kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Leżajsku, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Leżajska. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Leżajsku jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Leżajsku godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Leżajsku działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Leżajska mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Leżajsk zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Leżajsku, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk

Adres: Rynek 1, 37-300 Leżajsk

Telefon: 17 242 73 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk

Urząd Stanu Cywilnego w Leżajsku to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Leżajska. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Leżajsk są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Leżajsk jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Leżajsku akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Leżajsku, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Leżajsku zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Leżajsk

Liczba wyświetleń: 302Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS