Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński – USC Lidzbarku Warmińskiego

Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Lidzbark Warmiński telefon, numer. Lidzbark Warmiński Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Lidzbarku Warmińskiego, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Lidzbarku Warmińskim w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński

Adres: Ratuszowa 5, 11-100 Lidzbark Warmiński

Telefon: 89 767 85 55,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim

Urząd stanu cywilnego w Lidzbarku Warmińskim to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Lidzbarku Warmińskiego. Pracownicy USC Lidzbark Warmiński wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lidzbark Warmiński

Liczba wyświetleń: 453Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS