Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański – USC Makowa Podhalańskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański – USC Makowa Podhalańskiego

Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański, godziny otwarcia USC Maków Podhalański.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Makowie Podhalańskim, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Maków Podhalański. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim umożliwia kontakt. USC Maków Podhalański otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański

Adres: Szpitalna 3, 34-220 Maków Podhalański

Telefon: 33 874 97 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Makowa Podhalańskiego. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Maków Podhalański są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Maków Podhalański jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Maków Podhalański? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Maków Podhalański? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Makowie Podhalańskim, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Maków Podhalański

Liczba wyświetleń: 152Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS