Urząd Stanu Cywilnego Malbork – USC Malborka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Malbork – USC Malborka

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Malborku? USC Malbork ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Malborku, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Malbork można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Malbork telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Malborku.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Malborku mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Malborku są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Malborku. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Malbork

Adres: Plac Słowiański 5, 82-200 Malbork

Telefon: 55 629 04 64,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Malbork:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-16:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Malborka, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Malbork działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Malborku zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Malbork jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Malbork ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Malborku to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Malborka, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Malbork ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Malbork oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Malborku lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Malborku to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Malbork

Liczba wyświetleń: 409Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS