Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski – USC Międzyrzeca Podlaskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski – USC Międzyrzeca Podlaskiego

Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Międzyrzec Podlaski telefon, numer. Międzyrzec Podlaski Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Międzyrzecu Podlaskim kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Międzyrzec Podlaski jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski

Adres: Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Telefon: 83 372 62 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski

Urząd Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Międzyrzec Podlaski są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Międzyrzecu Podlaskim akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Międzyrzecu Podlaskim zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Międzyrzec Podlaski

Liczba wyświetleń: 216Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS