Urząd Stanu Cywilnego Mogilno – USC Mogilna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Mogilno – USC Mogilna

Urząd Stanu Cywilnego Mogilno – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mogilnie. USC Mogilno kontakt, telefon, adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Mogilnie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Mogilnie udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Mogilna, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Mogilno kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Mogilnie mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Mogilnie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mogilnie są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Mogilno godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Mogilnie w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mogilno

Adres: Gabriela Narutowicza 1, 88-300 Mogilno

Telefon: 52 318 55 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mogilno:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Mogilnie

Urząd stanu cywilnego w Mogilnie to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Mogilna. Pracownicy USC Mogilno wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Mogilnie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Mogilnie, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Mogilnie? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Mogilno akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mogilno

Liczba wyświetleń: 368Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS