Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią – USC Nakła nad Notecią

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią – USC Nakła nad Notecią

Nakło nad Notecią Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Nakło nad Notecią.

USC Nakło nad Notecią kontakt

Osoby potrzebujące skontaktowania się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Nakle nad Notecią mają kilka opcji. Możliwe jest osobiście odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to uprzedniego umówienia wizyty, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią kontakt udostęnia przez telefon. Można również napisać e-mail do USC w Nakle nad Notecią, opisując swoje problemy lub prośby, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni roboczych. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią kontakt z petentami prowadzi w wyznaczonych godzinach. Warto zadbać o to, aby kontakt z USC w Nakle nad Notecią był jak najbardziej sprawny i wygodny.

Urząd Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią godziny otwarcia

Urząd, który odpowiada za rejestrację stanu cywilnego w Nakle nad Notecią, działa zgodnie z przepisami prawa, a jego godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Nakła nad Notecią. Instytucja jest czynna od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią, można skorzystać z powyżej wypisanego harmonogramu pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią godziny otwarcia wyznaczył z myślą o wygodzie interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią

Adres: Gimnazjalna 2, 89-100 Nakło nad Notecią

Telefon: 52 386 79 62,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

USC Nakło nad Notecią

Urząd Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Nakło nad Notecią można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Nakle nad Notecią koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nakło nad Notecią

Liczba wyświetleń: 131Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS