Urząd Stanu Cywilnego Niemce – USC Niemiec

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Niemce – USC Niemiec

Urząd Stanu Cywilnego Niemce numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Niemce Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Niemce terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Niemcach kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Niemce kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Niemce osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Niemce telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Niemcach godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Niemcach działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Niemce godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Niemce w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Niemce

Adres: ul. Lubelska 121, 21-025 Niemce

Telefon: 81 756 10 43 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Niemce:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Niemce Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemcach można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Akt zgonu USC Niemce

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemcach, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Niemce akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Niemce, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Niemce

Liczba wyświetleń: 361Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS