Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice – USC Niepołomic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice – USC Niepołomic

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Niepołomicach. Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niepołomicach.

Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice kontakt

Jeśli konieczne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Niepołomicach, istnieją różne możliwości kontaktu. Osobiste odwiedziny Urzędu Stanu Cywilnego w Niepołomicach wymagają zwykle wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywną opcją jest kontakt telefoniczny z USC Niepołomice, gdzie pracownicy odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy. Innym sposobem jest wysłanie e-maila z opisem naszych pytań lub problemów. Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice kontakt z petentami obsługuje wykorzystując wymienione kanały. Trzeba pamiętać aby próby uzyskania wsparcia od pracowników realizować w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Stanu Cywilnego w Niepołomicach godziny otwarcia

Urzędem, który odpowiada za rejestrowanie stanu cywilnego w Niepołomicach, zarządza się zgodnie z przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Niepołomicach można sprawdzić powyżej. Warto pamiętać aby przed wizytą osobistą zweryfikować godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Niepołomicach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice

Adres: Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice

Telefon: 12 250 94 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Niepołomicach

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Niepołomicach jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Niepołomice, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Niepołomicach ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Niepołomice można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Niepołomice

Liczba wyświetleń: 327Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS