Urząd Stanu Cywilnego Nisko – USC Niska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Nisko – USC Niska

Urząd Stanu Cywilnego w Nisku adres, kontakt, numer. Telefony USC Nisko godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Nisko odpis aktu stanu cywilnego.

USC Nisko kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Nisku należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Nisko kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Nisku od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nisko kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Nisku

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Nisku, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nisku. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Nisko godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nisko

Adres: ul. Kościuszki 1A, 37-400 Nisko

Telefon: (15) 841 5656,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nisko:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Nisku

Urząd Stanu Cywilnego Nisko jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Niska. W USC w Nisku można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Nisko

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Nisku, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Nisku należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Nisku, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Nisku może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Nisko akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nisko

Liczba wyświetleń: 193Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS