Urząd Stanu Cywilnego Olesno – USC Olesna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Olesno – USC Olesna

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Oleśnie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Olesna. Ślub cywilny w Oleśnie.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Olesno kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Oleśnie wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Oleśnie, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Olesno, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Oleśnie, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Olesno kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Oleśnie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Olesno godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Olesno godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Olesno

Adres: ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno

Telefon: 61 65 59 145,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Olesno:

  • Poniedziałek 8:30-15:30
  • Wtorek 7:30-14:30
  • Środa 7:30-14:30
  • Czwartek 7:30-14:30
  • Piątek 7:30-14:30

USC Olesno

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Olesno można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego Olesno ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Oleśnie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Olesna pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Olesno

Liczba wyświetleń: 396Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS