Urząd Stanu Cywilnego Opoczno – USC Opoczna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Opoczno – USC Opoczna

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Opocznie telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Opocznie. Ślub cywilny w USC Opoczno.

Urząd Stanu Cywilnego Opoczno kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Opocznie, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Opocznie kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Opocznie można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Opocznie

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Opocznie można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Opoczno jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Opocznie w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Opoczno

Adres: Staromiejska 6, 26-300 Opoczno

Telefon: 44 786 01 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Opoczno:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Opocznie

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Opocznie jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Opoczno, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Opocznie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Opocznie, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Opocznie? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Opoczno akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Opoczno

Liczba wyświetleń: 247Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS