Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski – USC Ostrowca Świętokrzyskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski – USC Ostrowca Świętokrzyskiego

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ślub cywilny USC Ostrowiec Świętokrzyski.

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Ostrowiec Świętokrzyski osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Ostrowiec Świętokrzyski w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski

Adres: Siennieńska 47, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: 41 26 72 272,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Ostrowca Świętokrzyskiego pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ostrowiec Świętokrzyski

Liczba wyświetleń: 1326Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS