Urząd Stanu Cywilnego Pabianice – USC Pabianic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Pabianice – USC Pabianic

Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Pabianice. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Pabianice.

Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Pabianic, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Pabianice kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Pabianicach mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pabianicach są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Pabianice godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Pabianicach w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pabianice

Adres: Świętego Jana 4, 95-200 Pabianice

Telefon: 42 225 46 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pabianice:

  • poniedziałek 08:00-16:00
  • wtorek 08:00-17:00
  • środa 08:00-16:00
  • czwartek 08:00-16:00
  • piątek 08:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Pabianicach jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Pabianice, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Urząd Stanu Cywilnego Pabianice ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Pabianicach istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Pabianice zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Pabianicach jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Pabianice muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pabianice

Liczba wyświetleń: 3436Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS